Witaj w naszej firmie!

Nasza firma powstała w 2018 roku w Holandii. To był nasz pierwszy kraj w którym zaczęlliśmy działać. Od podstaw zbudowaliśmy markę web hostingową, w dość szybkim tempie postanowiliśmy rozszerzyć nasze działania na kolejne kraje. To właśnie dlatego widzisz naszą witrynę w Polsce. Tworzymy wszystko z pasją do internetu i baz danych. Internet rozwija sie w bardzo szybkim tempie, jest ogromne zapotrzebowanie na web hosting w dzisiejszych czasach, ktoś musi się tym wszystkim zająć. Nasza firma robi to z przyjemnością, pomożemy wszystkim którzy chcą być online.  Nasze serwery znajdują się w dwóch polskich lokalizacjach należących do T-Mobile Polska S.A. To nie wszystko, również w 9 innych krajach Europy.

T-Mobile Polska S.A to jest jeden z największych inwestorów zagranicznych. Wykupiliśmy sporo serwerów i planujemy rozwijać sie dalej, zgodnie z sztuką im więcej klientów tym więcej serwerów jest budowane.

Zarządzamy ponad 1200 wydajnymi serwerami oraz ponad 200 urządzeniami sieciowymi zdalnie i na miejscu.

Dzięki zapasowym serwerom zapewniamy najwyższą niezawodność, która przekłada się na ciągłość działania serwisów Klientów. W przypadku awarii krytycznej serwera uruchamiamy usługi Klientów z repliki danych w ciągu kilkunastu minut. Oferujemy darmowe kopie zapasowe! Nie musisz się martwić o utrate danych, wszytko jest co godzine zapisywane!

Bezpieczeństwo najważniejsze

Posiadamy wszystkie najnowsze wersje oraz najlepsze oprogramowanie zabezpieczające Twoją stronę www. Spam Assasin, Anti-Virus, pełna ochrona przeciwko DDOS atakom.

Nasze najważniejsze atuty

Bezpieczeństwo 90%
90% Complete
Marketing 80%
80% Complete
Monitoring 24/7 90%
90% Complete
Szeroka przepustowość 70%
70% Complete
Najkrótrze możliwe trasy dostępu do www 85%
85% Complete

NASZ TEAM

Poznaj Nasz Team

Dariusz Potrawka / Założyciel

Główny Właściciel

Karolina Dąbrowksa / Menadżer

Kadra Kierownicza

Anna Radecka / Dział Techniczny

Obsługa Klienta

Jacek Przybyło / Dział Techniczny

Pomoc Techniczna

Klienci którzy zaufali nam

Znani klienci

© 2021 MegaGospodarz.net